Вівторок, 30.04.2024, 04:39
Вітаю Вас Гість | RSS

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БАЛТСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО – ТЕХНІЧНЕ АГРАРНЕ УЧИЛИЩЕ»

Фотогалерея

Головна » 2013 » Серпень » 20 » Правила для учня
14:25
Правила для учня


1. Гідно носи звання учня і дорожи честю ДНЗ «Балтське професійно-технічне аграрне училище»

2. Будь патріотом незалежної України. Май почуття національної гідності, шануй державні та національні символи й свята, поважай людей, серед яких ти живеш, їх культуру та історію.

3. Сумлінно та наполегливо оволодівай знаннями для того, щоб стати освіченим і культурним громадянином держави. Цінуй свою національну і особисту гідність, совість, честь.

4. Розвивай у собі старанність, ініціативність, працьовитість. Уважно слухай пояснення викладача, майстра виробничого навчання. Сумлінно й самостійно виконуй отримані на уроці завдання, дотримуйся навчальної дисципліни. 

5. Приходь на заняття за 15-20 хвилин до початку, не пропускай заняття й не запізнюйся. На перервах і після закінчення своїх уроків не галасуй, не бігай по училищу і не заважай іншим.

6. Заходь до аудиторії до дзвінка й займай своє місце. Після початку уроку виходити з аудиторії можна тільки з дозволу викладача.

 

7. Вимикай мобільний телефон на уроці. Привітай викладача, устаючи з місця, коли він заходить або виходить.

 

8. Під час уроку сиди прямо, не злягай ліктями, не розвалюйся, не гомони й не займайся сторонніми справами.

 

9. Під час відповіді викладачу необхідно вставати, триматися прямо, сідати на місце тільки з дозволу викладача.

 

10. При бажанні відповісти або поставити викладачу питання – підніми руку.

 

11. Точно занотовуй у зошит те, що задано викладачем до наступного уроку. Старайся всі домашні завдання виконувати сам.

 

12. Дбайливо стався до училищного й іншого громадського майна, підручників, до своїх речей і речей товаришів.

 

13. Приходь до навчального закладу з усіма потрібними підручниками та письмовим приладдям, не бери з собою сторонніх речей.

 

14. Носи робочий одяг. Завжди будь акуратно вдягненим і охайним. Тримай своє робоче місце в порядку і чистоті. Дотримуйся правил особистої гігієни.

 

15. Дотримуйся режиму дня. Щоденно займайся ранковою гімнастикою, спортом, загартовуйся. Поважай власне здоров’я та набувай навичок його збереження, засвоюй народні традиції у взаємовідносинах з природою. Вивчай і дотримуйся законів нашої держави.

Як здолати хвилювання перед тестуванням,

контрольною роботою, підсумковою

атестацією?

 

Перед початком уроку:

 

• Готуйтеся!• Ретельно вивчайте матеріал.

• Не бійтеся наближення тестування, контрольної роботи,підсумкової атестації.• Сприймайте це як можливість показати обширність своїх знань і отримати винагороду за виконану вами роботу. • Потрібно добре виспатися в ніч перед тестуванням, контрольноюроботою, підсумковою атестацією.• Відведіть собі час із запасом, особливо для справ, які треба виконати перед тестуванням, контрольною роботою, підсумковою атестацією, і приходьте на урок незадовго до початку.• Розслабтеся перед тестом, контрольною роботою, підсумковою атестацією. • Не прагніть повторити весь матеріал в останню хвилину. • Не приходьте на урок з порожнім шлунком.• Візьміть цукерку або що-небудь інше, щоб не думати про тест,

контрольну роботу, підсумкову атестацію, не хвилюйтеся. 

Під час уроку:

• Уважно прочитайте завдання.

• Розподіліть час на виконання завдання.

• Сядьте зручно.

• Якщо ви не знаєте відповіді, пропустіть це питання і приступайте до наступного.• Не панікуйте, коли всі починають здавати свої роботи. Ті, хто першим виконав завдання, не отримають за це додаткових балів.

Умій володіти собою

1. Пам'ятайте: найкращий спосіб боротьби з душевним неспокоєм  - постійна зайнятість.

2. Щоб забути свої напасті, намагайся зробити приємне іншим. Роблячи добро іншим, робиш добро собі.

 3. Не намагайся змінювати чи перевиховувати інших. Набагато корисніше і безпечніше зайнятися самовихованням. Пам'ятай: кожна людина - така ж яскрава й унікальна індивідуальність, як і ти, приймай її такою, якою вона є. Намагайся знайти в людині позитивні риси, умій бачити її  достоїнства і в стосунках з нею спробуй опиратись саме на ці якості.

4. Май мужність від щирого серця визнавати свої помилки. Уникай зазнайства і дозування.

 5. Учися володіти собою! Гнів, дратівливість, злість спотворюють людину. Егоїзм - джерело багатьох конфліктів. Виховуй в собі терпіння, пам'ятай, що «рана заживає поступово». Не дратуйся через дрібниці.

6. Будь-яка справа починається з першого кроку! Пам'ятай:

перешкоди нам даються задля нашого розвитку.

 7. Людина має необмежені можливості самовдосконалення, причому в усіх галузях СВОЄЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ.

8. Будь толерантною особистістю.

 

 

Поради випускникам:

Як підготуватися до складання іспитів

 

 

 Декілька порад перед складним випробуванням.

 

 Підготовка до іспиту. Спочатку підготуй місце для занять: прибери із столу зайві речі, зручно розташуй потрібні підручники, посібники, зошити, папір, олівці і тому подібне.

 

 Можна ввести в інтер'єр кімнати жовтий і фіолетовий кольори, оскільки вони підвищують інтелектуальну активність. Для цього буває досить якої-небудь картинки в цих тонах.

 

 Склади план занять. Спершу визнач: хто ти - "сова" або "жайворонок", і залежно від цього максимально використовуй ранішні або вечірній години. Складаючи план на кожен день підготовки, необхідно чітко визначити, що саме сьогодні вивчатиметься. Не взагалі: "трохи позаймаюся", а які саме розділи і теми.

 

 Почни з найважчого, з того розділу, який знаєш найгірше. Але якщо тобі важко "розгойдатися", можна почати з того матеріалу, який тобі більш за все цікавий і приємний. Можливо, поступово ввійдеш до робочого ритму, і справа піде.

  Чергуй заняття і відпочинок, скажімо, 40 хвилин занять, потім 10 хвилин - перерва. Можна в цей час помити посуд, полити квіти, зробити зарядку, прийняти душ.

 Не треба прагнути до того, щоб прочитати і запам'ятати весь підручник. Корисно структурувати матеріал за рахунок складання планів, схем, причому бажано на папері. Плани корісні і тому, що їх легко використовувати при короткому повторенні матеріалу. Виконуй якомога більше різних опублікованих тестів по цьому предмету. Ці тренування ознайомлять тебе з конструкціями тестових завдань.

 Тренуйся з секундоміром у руках, засікай час виконання тестів (на завданнях в частині А в середньому втрачається по 2 хвилини на завдання).

 Готуючись до іспитів, ніколи не думай про те, що не впораєшся із завданням, а навпроти, у думках малюй собі картину тріумфу.

 Залиш один день напередодні іспиту на те, щоб знов повторити всі плани відповідей, ще раз зупинитися на найважчих питаннях.

 Напередодні іспиту.

 Багато хто вважає: для того, щоб повністю підготуватися до іспиту, не вистачає всього однієї, останньої перед ним ночі. Це неправильно. Ти вже втомився, і не треба себе перевтомлювати. Навпаки, з вечора перестань готуватися, прийми душ, зроби прогулянку. Виспися якнайкраще, щоб встати відпочившим, з відчуттям свого здоров'я, сили, "бойового" настрою. Адже іспит - це своєрідна боротьба, в якій потрібно проявити себе, показати свої можливості і здібності.

 У день складання іспиту необхідно з'явитися до навчального закладу не спізнюючись, краще за півгодини до початку тестування. При собі потрібно мати пропуск, декілька (про запас) ручок геліївих або капілярних з чорним чорнилом. Якщо в школі, училищі холодно, не забудь тепло одягнутися, адже ти сидітимеш на іспиті 2-3 години.

 

 Під час тестування.

На початку тестування вам повідомлять необхідну інформацію (як заповнювати бланк, якими буквами писати, як кодувати номер школи і так далі).

 Будь уважний!!! Від того, як ти запам'ятаєш усі ці правила, залежить правильність твоїх відповідей!

 

Рецепти для більш успішнішої тактики виконання тестування:

Зосередься! Постарайся максимально сконцентруватися і забути про тих, хто оточує тебе навколо. Для тебе повинні існувати лише текст завдань і годинник, що регламентує час виконання тесту. Квапся неспішно! Жорсткі рамки часу не повинні впливати на якість твоїх відповідей. Перед тим, як вписати відповідь, перечитай питання двічі і переконайся, що ти правильно зрозумів, що від тебе вимагається.

 Почни з більш легких завдань! Почни відповідати на ті питання, у знанні яких ти не сумніваєшся, не зупиняючись на тих, які можуть викликати довгі роздуми. Тоді ти заспокоїшся, голова почне працювати ясніше і чітко, і ти увійдеш до робочого ритму. Ти як би звільнишся від нервозності, і вся твоя енергія потім буде направлена на важчі питання.

 Пропускай! Треба навчитися пропускати важкі і незрозумілі завдання. Пам'ятай: у тексті завжди знайдуться такі питання, з якими ти обов'язково впораєшся. Просто безглуздо недобрати балів лише тому, що ти не дійшов "до своїх" завдань, а загострював увагу на тих, які викликають у тебе труднощі.

 Читай завдання до кінця! Поспіх не повинен приводити до того, що ти прагнеш зрозуміти умови завдання "за першими словами" і добудовуєш кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити прикрі помилки в найлегших питаннях.

Думай лише про поточне завдання! Коли ти бачиш нове завдання, забудь усе, що було в попередньому. Як правило, завдання в тестах не зв'язані один з одним, тому знання, які ти застосував в одному (уже, припустим, вирішеному тобою), як правило, не допомагають, а лише заважають концентруватися і правильно вирішити нове завдання.

 Ця порада дає тобі і інший безцінний психологічний ефект - забудь про невдачу в минулому завданні (якщо воно виявилося тобі не по зубах). Думай лише про те, що кожне нове завдання - це шанс набрати очки.

 Виключай! Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильний варіант відповіді, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє у результаті сконцентрувати увагу всього на одному-двох варіантах, а не на всіх п'яти-семи (що набагато складніше).

Заплануй два круги! Розрахуй час так, щоб за дві третини всього відведеного часу пройтися по всіх легких завданнях ("перший круг"). Тоді ти встигнеш набрати максимум очок на тих завданнях, які виявилися для тебе "по зубах", а потім спокійно повернутися і подумати над важкими, які тобі спочатку довелося пропустити ("другий круг").

 Перевір! Залиш час для перевірки своєї роботи, хоч би щоб встигнути пробігти очима і відмітити явні помилки.

 Вгадуй! Якщо ти не впевнений у виборі відповіді, але інтуїтивно можеш віддати перевагу якійсь відповіді перед іншими, то інтуїції слід довіряти! При цьому вибирай такий варіант, який, на твій погляд, має велику вірогідність.

 Не засмучуйся! Прагни виконати всі завдання, але пам'ятай, що на практиці це нереально. Враховуй, що тестові завдання розраховані на максимальний рівень труднощів, і кількість вирішених тобою завдань, цілком можливо, може бути достатньою для гарної оцінки.

                                     Успіху!

 

Переглядів: 680 | Додав: sats | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Зворотній зв'язок
Пошук
Відео
Календар
«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024